יום שני, 5 בינואר 2015

יוגה בתל אביב

בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים גילו את היתרונות המרובים של יוגה עבור הגוף והנפש שלהם גם יחד. התוצאה היא ביקוש הולך וגובר לחוגים או למדריכים בתחום, ומן העבר השני של המשוואה: מספר הולך וגובר של מדריכים בתחום. אבל איך בדיוק בוחרים מסגרת יוגה בתל אביב שתתאים לצרכים ולרצונות במידה הרבה ביותר? הנה מספר טיפים שיסייעו לכם בהגשמת המשימה.


סגנונות היוגה הפופולאריים בישראל

אשטנגה יוגה
ויניאסה יוגה
האטה יוגה


הבדיקות שחשוב לבצע לפני שבוחרים סטודיו ליוגה
מעבר לסוגיות ה"טכניות" שהובאו להלן, חשוב להדגיש שבחירת מורה או חוג יוגה בתל אביב חייבת להתבצע לאחר שעומדים על טיבם באופן מלא. חוות דעת, לחיוב או לשלילה, יכולות לסייע מאד, מהבחינה הזו, כך שמומלץ לנסות לאתר המלצות על המדריכים הספציפיים. כמובן שגם הפניות של מכרים או גורמים מקצועיים אחרים האמונים על אימון וחיזוק הגוף (מאמני כושר, לדוגמא), יכולות לסייע במקרים מסוימים.
סוגיה משמעותית אחרת היא המיקום. גם אם חוג או הדרכת יוגה מסוימת נערכת בתל אביב, אין הדבר אומר מאומה על המקום הספציפי בעיר הגדולה בו היא מתבצעת הלכה למעשה. חדרי כושר, פארקים או בתים פרטיים הם חלק מהאפשרויות המקובלות יותר. כמובן שעבור תושבי תל אביב והסביבה מומלץ מאד לבחור במסגרת הממוקמת במיקום מרכזי ונגיש בעיר, ולו מכיוון שבחירה כזו תגדיל את הסיכויים להתמדה ביוגה, מה שממקסם את יתרונותיה עוד יותר.


אירוח בצפון לקבוצות
http://www.el-carmel.com/%D7%9B%D7%A9%D7%A8%D7%95%D7%AA/
אתר עמים וטעמים

אין תגובות: